Yhteystiedot

Postiosoite
Taitaja2017-kilpailutoimisto
PL 3926, 00099 Helsingin kaupunki

Taitaja-kilpailutoimisto
käyntiosoite: Hattulantie 2, 00550 Helsinki

Taitaja2017 toimijat

KARJALAINEN SARI

Sari Karjalainen
Kilpailujohtaja
sari.karjalainen@hel.fi
050 363 8977

KATTAINEN TAPIO

Tapio Kattainen
Kilpailupäällikkö
tapio.kattainen@businesscollege.fi
050 355 1706

sanna-salmi

 

Sanna Salmi
Toimisto- ja palvelupäällikkö
sanna.salmi@hel.fi
040 357 9748

KHELIF NORA

Nora Khelif
Tapahtuma- ja palveluvastaava
nora.khelif@hel.fi
050 401 3139

PAJULAHTI PETRI

Petri Pajulahti
Koulukoordinaattori / Taitaja9
petri.pajulahti@hel.fi
050 329 6216

Empty photo

Outi Kankaanpää
Kansainvälisyys- ja yhteistyövastaava
outi.kankaanpaa@hel.fi
040 334 5780

Empty photo

Raija Pankaluoto
Talouspäällikkö
raija.pankaluoto@hel.fi
050 363 5629

Janne Turtiainen
Markkinointi- ja viestintävastaava
janne.turtiainen@hel.fi
040 630 0510

Anu Kilkku
TaitajaPLUS-koordinaattori
anu.kilkku@keskuspuisto.fi
040 482 2606

Empty photo

Joel Mikkola
turvallisuusvastaava
joel.mikkola@hel.fi
040 581 9574

Empty photo

Nella Vänskä
turvallisuusvastaava
nella.vanska@hel.fi
040 581 9872

Empty photo

Pamela Poontarikkun
yhteistyövastaava
pamela.poontarikkun@hel.fi
040 581 9012

Empty photo

Marja Muuriaisniemi
projektisihteeri
marja.muuriaisniemi@hel.fi
040 581 9946