Utbildningsanordnare: Turun kaupunki

Läroanstalt: Kerttulin lukio

206 Produktion av webbsidor Jani Sinervo

Läroanstalt: Turun ammatti‐instituutti

101 Fordonsmekanik Stina Niskanen
101 Fordonsmekanik Toni Koski
101 Fordonsmekanik Väinö Kuosmanen
102 Bilskadereparation Anttoni Laaksonen
102 Bilskadereparation Miro Louhola
102 Bilskadereparation Roope Anttalainen
104 Transportlogistik Antti Arvio
104 Transportlogistik Artturi Toivonen
203 Planering av trycksaker Reetta Tauriainen
204 Databehandling Juha Kujanpää
204 Databehandling Oona Saarinen
204 Databehandling Sini‐Tuulia Sandholm
205 Datorer och nätverk Antto Ilmasti
205 Datorer och nätverk Niilo Kaartovuori
205 Datorer och nätverk Vili Vainio
206 Produktion av webbsidor Eemil Haapsaari
206 Produktion av webbsidor Ville Hämäläinen
208 Spelproduktion  Arttu Koskinen
208 Spelproduktion  Tomi Viljanen
301 Kundbetjäning och försäljning Hanna Sinokki
301 Kundbetjäning och försäljning Jami Kiskonen
301 Kundbetjäning och försäljning Peetu Savolainen
302 Frisering Tan An Ngo
303 Skönhetsvård Ella Malinen
305 Närvårdare Janette Kaukonen
305 Närvårdare Noora Lehtonen
306 Rengöringsservice Jami Hukka
306 Rengöringsservice Janina Lehtinen
306 Rengöringsservice Nina Oxman
307 Klädsömnad Merina Kallionpää
307 Klädsömnad Nea Jokinen
307 Klädsömnad Oona Martti
310 Företagsamhet Aleksi Hurula
310 Företagsamhet Laura Nummela
310 Företagsamhet Niko Lehtonen
313 Ekonomiförvaltning Janina Saviranta
313 Ekonomiförvaltning Jenny Mattila
401 Möbelsnickare Matias Rahkonen
402 Ventilationsinstallation Joni Simola
402 Ventilationsinstallation Niklas Ketola
405 Rörläggning Julius Jaanto
405 Rörläggning Sami Juhala
406 Elinstallation Cosmin Niculae
406 Elinstallation Julius Laukka
501 Konditor Ellinoora Järvi
501 Konditor Wäinö Mäkinen
502 Restaurangkock Anni Peräkylä
502 Restaurangkock Niko Järvinen
503 Cateringkock Anton Viitasaari
503 Cateringkock Iiris Fält
503 Cateringkock Jutta Vainio
503 Cateringkock Kasperi Lyly
504 Servitör Ella Valmela
504 Servitör Teemu Luukkanen
601 Automationsteknik Miikka Aittala
601 Automationsteknik Reijo Asikainen
601 Automationsteknik Veera Rötkönen
602 Elektronik Eero Sainio
602 Elektronik Pekka Näyskä
602 Elektronik Veli Järvenmäki
604 Laborant Aleksi Järvimäki
604 Laborant Jenna Virtanen
604 Laborant Netta Saarinen