Utbildningsanordnare: Helsingin kaupungin opetusvirasto

Läroanstalt: Stadin ammattiopisto

103 Billackering Andres Junolainen
103 Billackering Markus Ylikorpi
104 Transportlogistik Aleks Soikonen
104 Transportlogistik Miika Rasimus
201 CAD-planering Belinda Ruokolainen
201 CAD-planering Heleanore Mandri
202 Tryckteknik Katariina Komulainen
202 Tryckteknik Venla Rantanen
203 Planering av trycksaker Sanna Tonteri
203 Planering av trycksaker Sofja Puumets
203 Planering av trycksaker Winski Lähde
208 Spelproduktion Dominic Ortju
208 Spelproduktion Tuuli Salminen
302 Frisering Antonia Korhonen
302 Frisering Janina Åkerfelt
302 Frisering Mirlinda Haxha
302 Frisering Taru Virkkunen
303 Skönhetsvård Jasmin Vuorio
303 Skönhetsvård Nana Partanen
303 Skönhetsvård Roxana Copadineanu
305 Närvårdare Aino Takala
305 Närvårdare Siiri Leppänen
305 Närvårdare Vilhelmiina Mustonen
307 Klädsömnad Anni Huomolin
307 Klädsömnad Hariet Tamvelius
307 Klädsömnad Piia Turtiainen
307 Klädsömnad Regina Viertonen
312 Turism Riia Leinimaa
312 Turism Sonia Nurminen
314 Säkerhetsbranschen Arto Heinänen
314 Säkerhetsbranschen Asta Kotonen
314 Säkerhetsbranschen Lauri Mattila
314 Säkerhetsbranschen Severi Koikkalainen
314 Säkerhetsbranschen Tommi Raittila
402 Ventilationsinstallation Antti Palomäki
402 Ventilationsinstallation Turo Niemi
404 Målning och tapetsering Jenna Högel
404 Målning och tapetsering Minttu Kokkonen
405 Rörläggning Dani Hännikäinen
405 Rörläggning Patrik Vesa
406 Elinstallation Aleksi Parviainen
406 Elinstallation Jonas Peltonen
406 Elinstallation Paavo Onkinen
406 Elinstallation Tony Savolainen
407 Husbyggnad, timmermansarbete Juho Nevalainen
501 Konditor Meri Oksa
501 Konditor Joy Francis
502 Restaurangkock Nam Thanh Le
502 Restaurangkock Yannick Mensah
503 Cateringkock Rebecca Torniainen
503 Cateringkock Sanna Mäkelä
504 Servitör Janina Eloranta
504 Servitör Leevi Laine
604 Laborant Janina Partanen
604 Laborant Neea Syrjänen
605 Plåt och svetsning Aapo Kainulainen
605 Plåt och svetsning Jyri Oksanen
606 Mekatronik Alexis Lokidis
607 Maskinmontering och underhåll Marlo Kinanen
607 Maskinmontering och underhåll Miko Laakso
607 Maskinmontering och underhåll Papu Saroma
P3 MästarePLUS – närvårdare Flavier Ngabire
P3 MästarePLUS – närvårdare Jenna Nykänen
P3 MästarePLUS – närvårdare Jenny Penninkilampi
P3 MästarePLUS – närvårdare Oona Kuosku