Utbildningsanordnare: Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Läroanstalt: Omnia

101 Fordonsmekanik Oskari Närhi
101 Fordonsmekanik Patrik Kampman
101 Fordonsmekanik Roni Taskila
102 Bilskadereparation Joonas Heikkilä
102 Bilskadereparation Otto Saari
201 CAD-planering Denis Cherkaskin
201 CAD-planering Jaakko Helakorpi
201 CAD-planering Joel Oldenburg
201 CAD-planering Jon‐Erik Rajala
201 CAD-planering Juulia Temonen
201 CAD-planering Krista Salminen
201 CAD-planering Rasmus Anttinen
203 Planering av trycksaker Fanny Mönkkönen
203 Planering av trycksaker Melisa Akin
204 Databehandling Armas Kantola
204 Databehandling Oskar Lehikoinen
204 Databehandling Samuel Harjunpää
204 Databehandling Samuli Reijonen
206 Produktion av webbsidor Niko Hämäläinen
206 Produktion av webbsidor Olli Härkönen
301 Kundbetjäning och försäljning Eetu Vuorikoski
301 Kundbetjäning och försäljning Emma Kaartinen
302 Frisering Diana Hemming
302 Frisering Sara Nousiainen
303 Skönhetsvård Elise Stenholm
303 Skönhetsvård Roosa Pihlaja
305 Närvårdare Helena Rovio
305 Närvårdare Jasmin Harjanti
307 Klädsömnad Anna Vuorenmaa
307 Klädsömnad Kaisa Alhosaari
308 Visuellt försäljningsarbete Marcelin Müller
308 Visuellt försäljningsarbete Silja Taskila
310 Företagsamhet Elisa Korhonen
310 Företagsamhet Emilia Lumme
310 Företagsamhet Fanni Ala
310 Företagsamhet Kalle Kivekäs
310 Företagsamhet Karoliina Keinänen
310 Företagsamhet Maria Karvonen
310 Företagsamhet Mikk Vuorensalmi
310 Företagsamhet Nea Nordgren
310 Företagsamhet Noora Juvenius
310 Företagsamhet Riku Helminen
310 Företagsamhet Rosanna Lapinlampi
310 Företagsamhet Sini Hokkanen
310 Företagsamhet Taika Hätälä
310 Företagsamhet Tuuli Hätälä
310 Företagsamhet Veli‐Jussi Ojala
313 Ekonomiförvaltning Henna Kupias
313 Ekonomiförvaltning Jesse Kejonen
313 Ekonomiförvaltning Marko Joki
313 Ekonomiförvaltning Zakariya Noor
401 Möbelsnickare Severi Saariaho
405 Rörläggning Roope Tossavainen
406 Elinstallation Joni Lehtikuusi
408 Husbyggnad, murning och plattsättning Emil Kiviniemi
408 Husbyggnad, murning och plattsättning Joonas Laustie
408 Husbyggnad, murning och plattsättning Joonatan Kuusjärvi
408 Husbyggnad, murning och plattsättning Topi Wesén
410 Anläggning av grönområde Hanna‐Maria Kumpula
410 Anläggning av grönområde Miikka Kääntä
410 Anläggning av grönområde Pauli Ruokosuo
410 Anläggning av grönområde Petra Kolehmainen
410 Anläggning av grönområde Rauno Naelapae
502 Restaurangkock Fredrik Kallionpää
502 Restaurangkock Nicholas Avenido
504 Servitör Neea Hauvala