Utbildningsanordnare: Keski‐Uudenmaan koulutuskuntayhtymä

Läroanstalt: Keuda

101 Fordonsmekanik Jalmari Vikström
103 Billackering Henna Mattila
203 Planering av trycksaker Rocky Rinne
204 Databehandling Harri Rantanen
204 Databehandling Miska Virtanen
204 Databehandling Tommi Puurunen
205 Datorer och nätverk Onni Virtanen
206 Produktion av webbsidor Oliver Ahti
206 Produktion av webbsidor Otto Kapanen
208 Spelproduktion  Joel Lehvonen
208 Spelproduktion  Joona Kähärä
301 Kundbetjäning och försäljning Bertta Seppälä
302 Frisering Jenni Peltonen
302 Frisering Wilma Tuiskula
303 Skönhetsvård Roosa Raunio
303 Skönhetsvård Rosita Ritokoski
304 Floristik Ella Louhelainen
304 Floristik Essi Kuuva
304 Floristik Ilona Paaso‐Rantala
304 Floristik Jasmine Leppä
304 Floristik Maria Yrjölä
305 Närvårdare Julia Attenberg
308 Visuellt försäljningsarbete Alisa Elg
308 Visuellt försäljningsarbete Jenna Mäkinen
308 Visuellt försäljningsarbete Jessica Kuivasniemi
308 Visuellt försäljningsarbete Ninni Jyrkkänen
310 Företagsamhet Aino Skogman
310 Företagsamhet Emma Boman
310 Företagsamhet Eveliina Lempiäinen
310 Företagsamhet Iiro Poropudas
310 Företagsamhet Jessica Kuivasniemi
310 Företagsamhet Jimi Kankare
310 Företagsamhet Kailin Nuut
310 Företagsamhet Miika Silván
310 Företagsamhet Mikael Pietarinen
310 Företagsamhet Miro Stjerbakoff
310 Företagsamhet Netta Helin
310 Företagsamhet Valtteri Simoinen
311 Djurskötare Ida Puhalainen
311 Djurskötare Rebekka Shenouda Khalil
311 Djurskötare Sini Saikkonen
312 Turism Carolina Viljanen
312 Turism Pauliina Salmi
402 Ventilationsinstallation Jere Raumala
402 Ventilationsinstallation Kristian Ristekallio
406 Elinstallation Eetu Saarnio
406 Elinstallation Miika Hintsala
406 Elinstallation Valtteri Mustonen
406 Elinstallation William Rautakoski
407 Husbyggnad, timmermansarbete Arttu Nieminen
407 Husbyggnad, timmermansarbete Kalle Lahtinen
407 Husbyggnad, timmermansarbete Rafael Rantala
408 Husbyggnad, murning och plattsättning Elias Rautakoski
408 Husbyggnad, murning och plattsättning Julius Simonaho
408 Husbyggnad, murning och plattsättning Pekka Romppanen
410 Anläggning av grönområde Roosa Kurki
501 Konditor Janina Ojala
501 Konditor Janita Penttinen
501 Konditor Jere Tuila
502 Restaurangkock Amy Emefiele
502 Restaurangkock Jutta Säilä
502 Restaurangkock Miiko Jyrkilä
502 Restaurangkock Olli Kämppi
503 Cateringkock Annika Tiira
503 Cateringkock Henrika Alhoranta
503 Cateringkock Neea Hyttinen
503 Cateringkock Riikka Akkanen