Kontaktuppgifter

Postadress
Taitaja2017–kontoret
PL 3926, 00099 Helsingfors stad

Taitaja-kontoret
besöksadress: Hattulantie 2, 00550 Helsingfors

Taitaja2017 organisation

KARJALAINEN SARI

Sari Karjalainen
Tävlingsledare
sari.karjalainen@hel.fi
+358 50 363 8977

KATTAINEN TAPIO

Tapio Kattainen
Tävlingschef
tapio.kattainen@businesscollege.fi
+358 50 355 1706

Sanna Salmi
Byrå- och servicechef
sanna.salmi@hel.fi
040 357 9748

KHELIF NORA

Nora Khelif
Evenemangs- och serviceansvarig
nora.khelif@hel.fi
+358 50 401 3139

PAJULAHTI PETRI

Petri Pajulahti
Skolkoordinator / Taitaja9
petri.pajulahti@hel.fi
+358 50 329 6216

Empty photo

Outi Kankaanpää
Ansvarsperson för Internationella ärenden och samarbete
outi.kankaanpaa@hel.fi
040 334 5780

Empty photo

Raija Pankaluoto
Ekonimichef
raija.pankaluoto@hel.fi
050 363 5629

taitaja_tiimi_turtiainen-232x300

Janne Turtiainen
Marknadsförings- och kommunikationsansvarig
janne.turtiainen@hel.fi
040 630 0510