Koulutuksen järjestäjä: Turun kaupunki

Oppilaitos: Kerttulin lukio

206 Verkkosivujen tuottaminen Jani Sinervo

Oppilaitos: Turun ammatti‐instituutti

101 Autoasennus Stina Niskanen
101 Autoasennus Toni Koski
101 Autoasennus Väinö Kuosmanen
102 Autokorinkorjaus Anttoni Laaksonen
102 Autokorinkorjaus Miro Louhola
102 Autokorinkorjaus Roope Anttalainen
104 Kuljetuslogistiikka Antti Arvio
104 Kuljetuslogistiikka Artturi Toivonen
203 Painotuotteen suunnittelu Reetta Tauriainen
204 Tietojenkäsittely Juha Kujanpää
204 Tietojenkäsittely Oona Saarinen
204 Tietojenkäsittely Sini‐Tuulia Sandholm
205 Tietokoneet ja verkot Antto Ilmasti
205 Tietokoneet ja verkot Niilo Kaartovuori
205 Tietokoneet ja verkot Vili Vainio
206 Verkkosivujen tuottaminen Eemil Haapsaari
206 Verkkosivujen tuottaminen Ville Hämäläinen
208 Pelituotanto Arttu Koskinen
208 Pelituotanto Tomi Viljanen
301 Asiakaspalvelu ja myynti Hanna Sinokki
301 Asiakaspalvelu ja myynti Jami Kiskonen
301 Asiakaspalvelu ja myynti Peetu Savolainen
302 Hiusmuotoilu Tan An Ngo
303 Kauneudenhoito Ella Malinen
305 Lähihoitaja Janette Kaukonen
305 Lähihoitaja Noora Lehtonen
306 Puhdistuspalvelu Jami Hukka
306 Puhdistuspalvelu Janina Lehtinen
306 Puhdistuspalvelu Nina Oxman
307 Vaatteenvalmistus Merina Kallionpää
307 Vaatteenvalmistus Nea Jokinen
307 Vaatteenvalmistus Oona Martti
310 Yrittäjyys Aleksi Hurula
310 Yrittäjyys Laura Nummela
310 Yrittäjyys Niko Lehtonen
313 Taloushallinto Janina Saviranta
313 Taloushallinto Jenny Mattila
401 Huonekalupuuseppä Matias Rahkonen
402 Ilmastointiasennus Joni Simola
402 Ilmastointiasennus Niklas Ketola
405 Putkiasennus Julius Jaanto
405 Putkiasennus Sami Juhala
406 Sähköasennus Cosmin Niculae
406 Sähköasennus Julius Laukka
501 Kondiittori Ellinoora Järvi
501 Kondiittori Wäinö Mäkinen
502 Ravintolakokki Anni Peräkylä
502 Ravintolakokki Niko Järvinen
503 Cateringkokki Anton Viitasaari
503 Cateringkokki Iiris Fält
503 Cateringkokki Jutta Vainio
503 Cateringkokki Kasperi Lyly
504 Tarjoilija Ella Valmela
504 Tarjoilija Teemu Luukkanen
601 Automaatioasennus Miikka Aittala
601 Automaatioasennus Reijo Asikainen
601 Automaatioasennus Veera Rötkönen
602 Elektroniikka Eero Sainio
602 Elektroniikka Pekka Näyskä
602 Elektroniikka Veli Järvenmäki
604 Laborantti Aleksi Järvimäki
604 Laborantti Jenna Virtanen
604 Laborantti Netta Saarinen