Koulutuksen järjestäjä: Tampereen kaupunki

Oppilaitos: Tampereen seudun ammatiopisto Tredu

101 Autoasennus Karri Tanner
101 Autoasennus Ville‐Veikko Holm
102 Autokorinkorjaus Anders Salonen
102 Autokorinkorjaus Sami Piispanen
103 Automaalaus Aleksi Laakkonen
103 Automaalaus Elmo Pässilä
103 Automaalaus Salla‐Mari Haapanen
104 Kuljetuslogistiikka Eemeli Lahdenperä
104 Kuljetuslogistiikka Miklas Alanen
104 Kuljetuslogistiikka Veijo Vormisto
104 Kuljetuslogistiikka Vesa Vormisto
105 Metsäkoneen käyttö Antti Mononen
105 Metsäkoneen käyttö Jaakko Mustalammi
105 Metsäkoneen käyttö Jani Kytölä
105 Metsäkoneen käyttö Jussi Korpinen
105 Metsäkoneen käyttö Patrik Nortula
105 Metsäkoneen käyttö Sami Uusitalo
105 Metsäkoneen käyttö Werneri Ojanen
201 CAD‐suunnittelu Eerika Nurmela
201 CAD‐suunnittelu Jyri Posio
201 CAD‐suunnittelu Outi Sintonen
201 CAD‐suunnittelu Roope Helo
202 Painotekniikka Kaisa Heiskanen
202 Painotekniikka Ville Pöllänen
203 Painotuotteen suunnittelu Julius Laakso
203 Painotuotteen suunnittelu Peik Lehtinen
203 Painotuotteen suunnittelu Saara Justander
203 Painotuotteen suunnittelu Tatu Grek
204 Tietojenkäsittely Akseli Savinainen
204 Tietojenkäsittely Eero Tuominen
204 Tietojenkäsittely Joni Knuuttila
204 Tietojenkäsittely Niklas Sundall
204 Tietojenkäsittely Niko Heikkilä
204 Tietojenkäsittely Nuutti Jussila
204 Tietojenkäsittely Otto Kujala
205 Tietokoneet ja verkot Petteri Lehtonen
206 Verkkosivujen tuottaminen Joel Koch
301 Asiakaspalvelu ja myynti Aino Tainio
301 Asiakaspalvelu ja myynti Boris Loponen
301 Asiakaspalvelu ja myynti Emmi Nieminen
301 Asiakaspalvelu ja myynti Henna Anttila
301 Asiakaspalvelu ja myynti Johannes Koivunen
301 Asiakaspalvelu ja myynti Joni Koivisto
301 Asiakaspalvelu ja myynti Juuso Haapanen
301 Asiakaspalvelu ja myynti Miia Mattila
301 Asiakaspalvelu ja myynti Paavo Tuomi
301 Asiakaspalvelu ja myynti Sara Freihoff
301 Asiakaspalvelu ja myynti Valtteri Anttila
302 Hiusmuotoilu Amanda Teuho
302 Hiusmuotoilu Julia Selkälä
307 Vaatteenvalmistus Anni Vainio
307 Vaatteenvalmistus Iina Leppänen
307 Vaatteenvalmistus Kanyanat Chanphitak
308 Visuaalinen myyntityö Ella Teronen
308 Visuaalinen myyntityö Emilia Rantala
308 Visuaalinen myyntityö Iina Orava
308 Visuaalinen myyntityö Jonna Kettinen
308 Visuaalinen myyntityö Reetta Koho
308 Visuaalinen myyntityö Susanna Vesanto
310 Yrittäjyys Johannes Mäkinen
310 Yrittäjyys Joona Palviainen
310 Yrittäjyys Jessica Jussila
310 Yrittäjyys Linda Salo
310 Yrittäjyys Oona Laakko
310 Yrittäjyys Ville Suominen
312 Matkailu Angeliina Hämäläinen
312 Matkailu Heidi Korpi
312 Matkailu Miira Saarinen
312 Matkailu Nea Vuorinen
313 Taloushallinto Arttu Meskus
313 Taloushallinto Jaakko Kotiranta
313 Taloushallinto Jere Nurkkala
313 Taloushallinto Jonna‐Riikka Mattila
313 Taloushallinto Oula Torvinen
313 Taloushallinto Teemu Kahi
401 Huonekalupuuseppä Isak Lukkarinen
401 Huonekalupuuseppä Joni Rapakko
402 Ilmastointiasennus Ronnie Pääsky
402 Ilmastointiasennus Samuel Kauppinen
402 Ilmastointiasennus Samuel Konttinen
404 Maalaus ja tapetointi Jiina Rissanen
404 Maalaus ja tapetointi Lampinen Jenna
405 Putkiasennus Arttu Kiho
405 Putkiasennus Miro Huhta
405 Putkiasennus Nicke Vähäoja
405 Putkiasennus Väinö Valoketo
406 Sähköasennus Eetu Mäkinen
406 Sähköasennus Juuso Matilainen
406 Sähköasennus Mikael Mäkelä
406 Sähköasennus Tomi Mäkinen
501 Kondiittori Minna Kaunela
501 Kondiittori Jennika Uusikartano
502 Ravintolakokki Henrik Heiskanen
502 Ravintolakokki Matias Koskinen
502 Ravintolakokki Mikko Koskinen
503 Cateringkokki Anton Väisänen
503 Cateringkokki Mikke Lindroos
503 Cateringkokki Rasmus Aaltonen
503 Cateringkokki Verneri Halttula
504 Tarjoilija Emilia Viitanen
504 Tarjoilija Ilkka Muhonen
602 Elektroniikka Arttu Alakotila
602 Elektroniikka Mikko Wrightson
604 Laborantti Matias Äijö
604 Laborantti Pinja Harakkamäki
605 Levy ja hitsaus Anssi Piittinen
606 Mekatroniikka Lasse Timlin
606 Mekatroniikka Max Barman
606 Mekatroniikka Toni Leinonen
606 Mekatroniikka Valtteri Kaarineva

Oppilaitos: Tampereen teknillinen lukio

206 Verkkosivujen tuottaminen Henri Hyytiä
N3 Robotiikka Esa Räisänen