Koulutuksen järjestäjä: Seinäjoen Koulutuskuntayhtymä Sedu

Oppilaitos: Koulutuskeskus Sedu

101 Autoasennus Arttu Kivenmäki
101 Autoasennus Jussi Hautamäki
101 Autoasennus Jussi Ojala
101 Autoasennus Saku Niemi
101 Autoasennus Santeri Toppari
101 Autoasennus Tia‐Maria Tuikka
104 Kuljetuslogistiikka Antti Ojajärvi
104 Kuljetuslogistiikka Jesse Leppinen
104 Kuljetuslogistiikka Tomi Hanhikoski
104 Kuljetuslogistiikka Topi Kulmala
205 Tietokoneet ja verkot Mika Pajala
205 Tietokoneet ja verkot Roope Suopuro
302 Hiusmuotoilu Emmi‐Mari Mustapää
305 Lähihoitaja Anna Kangasluoma
305 Lähihoitaja Elli Kilpiö
305 Lähihoitaja Emilia Pantolin
305 Lähihoitaja Jonna Ryhänen
306 Puhdistuspalvelu Annukka Paulasaari
306 Puhdistuspalvelu Suvi Latvala
306 Puhdistuspalvelu Terhi Hietikko
306 Puhdistuspalvelu Tiia Sopenkivi
307 Vaatteenvalmistus Kaisa Ojaniemin
308 Visuaalinen myyntityö Lotta Ämmälä
308 Visuaalinen myyntityö Silja Ala‐Lahti
310 Yrittäjyys Eerika Myllyniemi
310 Yrittäjyys Hanna Pihlajaniemi
310 Yrittäjyys Heli Julmala
310 Yrittäjyys Silja Ala‐Lahti
310 Yrittäjyys Säde Välilehto
310 Yrittäjyys Tomas Jouppi
311 Eläintenhoito Miia Hietaharju
311 Eläintenhoito Milla Rahikka
311 Eläintenhoito Salla Rinta‐Tassi
312 Matkailu Elina Häggman
312 Matkailu Jenni Haapaniemi
312 Matkailu Laura Männistö
312 Matkailu Riina Latvala
313 Taloushallinto Eerika Myllyniemi
313 Taloushallinto Henna Pihlajaniemi
314 Turvallisuusala Antti Väli‐Torala
314 Turvallisuusala Arttu‐Mikael Kulmala
404 Maalaus ja tapetointi Jenna‐Juulia Niemelä
404 Maalaus ja tapetointi Joanna Taipalus
405 Putkiasennus Olli Mäkelä
405 Putkiasennus Juho Tikkala
405 Putkiasennus Kalle‐Pekka Saari
405 Putkiasennus Markus Tikkamäki
405 Putkiasennus Niko Polvi‐Lohikoski
405 Putkiasennus Sami Polvi‐Lohikoski
406 Sähköasennus Jaakko Muilu
406 Sähköasennus Jami Hämäläinen
406 Sähköasennus Marko Maunula
406 Sähköasennus Niko Suvisalmi
407 Talonrakennus, kirvestyöt Lauri Latvala
407 Talonrakennus, kirvestyöt Miki Isoaho
408 Talonrakennus, muuraus ja laatoitus Laura Talvitie
408 Talonrakennus, muuraus ja laatoitus Tapani Katila
503 Cateringkokki Alina Englund
503 Cateringkokki Heini Luomanen
503 Cateringkokki Säde Välilehto
503 Cateringkokki Tiia Keski‐Hannula
504 Tarjoilija Jenna Linna
504 Tarjoilija Saana Römpötti
602 Elektroniikka Antti Siro
602 Elektroniikka Asko Salmenaho
602 Elektroniikka Jori Kaivola
604 Laborantti Dai Le
604 Laborantti Eena Kujanpää
604 Laborantti Jade Skytten
604 Laborantti Marianna Sukari
604 Laborantti Teemu Mäki‐Pollari
605 Levy ja hitsaus Jimi Ylihärsilä
605 Levy ja hitsaus Miko Nurmela
605 Levy ja hitsaus Samuli Mäkelä
607 Koneenasennus ja kunnossapito Teemu Heino
P1 TaitajaPLUS Puhdistuspalvelu Helena Niemi
P1 TaitajaPLUS Puhdistuspalvelu Mari Sallila
P1 TaitajaPLUS Puhdistuspalvelu Tanja Salminen