Koulutuksen järjestäjä: Savon koulutuskuntayhtymä

Oppilaitos: Savon ammatti‐ ja aikuisopisto

101 Autoasennus Janne Rahkonen
101 Autoasennus Teemu Rissanen
103 Automaalaus Crista Truumure
103 Automaalaus Wilma Itkonen
104 Kuljetuslogistiikka Johanna Jäntti
104 Kuljetuslogistiikka Joonas Nissinen
105 Metsäkoneen käyttö Veikka Sutinen
105 Metsäkoneen käyttö Ville Moilanen
204 Tietojenkäsittely Jonne Okkonen
204 Tietojenkäsittely Ville Kokkarinen
205 Tietokoneet ja verkot Juho Kolehmainen
205 Tietokoneet ja verkot Topias Kinnunen
205 Tietokoneet ja verkot Emil Riise
302 Hiusmuotoilu Annica Harlamow
302 Hiusmuotoilu Niina Heikkinen
302 Hiusmuotoilu Pauliina Nuutinen
302 Hiusmuotoilu Ronja Tiitinen
303 Kauneudenhoito Janni Luomi
303 Kauneudenhoito Marianna Rönkkö
305 Lähihoitaja Amalia Oja
305 Lähihoitaja Janette Kuittinen
305 Lähihoitaja Minttu Knuutinen
306 Puhdistuspalvelu Elli‐Noora Matero
306 Puhdistuspalvelu Salla Silvennoinen
307 Vaatteenvalmistus Iri Sotarauta
308 Visuaalinen myyntityö Jenni Saarelainen
308 Visuaalinen myyntityö Vera Luostarinen
310 Yrittäjyys Alpo Kosunen
310 Yrittäjyys Juuso Kolari
310 Yrittäjyys Pyry Nissinen

312 Matkailu Ada Halonen
312 Matkailu Enni Piippo
314 Turvallisuusala Janina Juntunen
314 Turvallisuusala Jenny Juntunen
401 Huonekalupuuseppä Matti Ruuska
404 Maalaus ja tapetointi Erno Kantanen
404 Maalaus ja tapetointi Reetta Nissinen
405 Putkiasennus Jukka Hallikainen
405 Putkiasennus Niko Karvonen
406 Sähköasennus Joel Halonen
406 Sähköasennus Juho Tirkkonen
406 Sähköasennus Saku Räisänen
407 Talonrakennus, kirvestyöt Eemil Korhonen
407 Talonrakennus, kirvestyöt Joona Pitkäkoski
407 Talonrakennus, kirvestyöt Santtu Kauppinen
408 Talonrakennus, muuraus ja laatoitus Aatu Vajanto
410 Viherrakentaminen Jenna Rantala
410 Viherrakentaminen Pinja Turunen
502 Ravintolakokki Hanna‐Riikka Kantelinen
502 Ravintolakokki Tara Laitinen
503 Cateringkokki Emilia Jokinen
503 Cateringkokki Riku Savolainen
503 Cateringkokki Tiia Antikainen
503 Cateringkokki Tiia Maria Järnfors
504 Tarjoilija Anni Partanen
504 Tarjoilija Tiina Kettunen
601 Automaatioasennus Harri Tervonen
601 Automaatioasennus Henna Parkkonen
603 CNC‐koneistus Jere Leppänen
603 CNC‐koneistus Eetu Partanen
603 CNC‐koneistus Eetu‐Ville Rautiainen
605 Levy ja hitsaus Eemil Pakarinen
605 Levy ja hitsaus Joni Konttinen
605 Levy ja hitsaus Tomi Koponen
605 Levy ja hitsaus Ville Hämäläinen