Koulutuksen järjestäjä: Pohjois‐Karjalan koulutuskuntayhtymä

Oppilaitos: Pohjois‐Karjalan ammattiopisto

101 Autoasennus Jaakko Lahtinen
101 Autoasennus Kauro Sissonen
101 Autoasennus Niko Myyry
101 Autoasennus Roope Valomäki
101 Autoasennus Tommi Ikonen
101 Autoasennus Vladimir Zakharov
102 Autokorinkorjaus Daniel Kanervo
102 Autokorinkorjaus Eemil Timonen
102 Autokorinkorjaus Niko Blomberg
102 Autokorinkorjaus Ville‐Veikko Leppänen
103 Automaalaus Teemu Kuosmanen
103 Automaalaus Tuomas Jormanainen
104 Kuljetuslogistiikka Aki Rönkkönen
104 Kuljetuslogistiikka Olli Leino
104 Kuljetuslogistiikka Olli Miettinen
104 Kuljetuslogistiikka Kalle Kankkunen
105 Metsäkoneen käyttö Antti Himanen
105 Metsäkoneen käyttö Atte Turunen
105 Metsäkoneen käyttö Joni Turunen
203 Painotuotteen suunnittelu Henna Vornanen
203 Painotuotteen suunnittelu Sini Pykäläinen
204 Tietojenkäsittely Juuso Kymäläinen
205 Tietokoneet ja verkot Leevi Niiranen
206 Verkkosivujen tuottaminen Jesse Sivonen
206 Verkkosivujen tuottaminen Mikael Kuittinen
206 Verkkosivujen tuottaminen Timo Salola
208 Pelituotanto Hannes Heikkinen
208 Pelituotanto Joonas Suikki
208 Pelituotanto Niki Varis
208 Pelituotanto Riikka Tiainen
301 Asiakaspalvelu ja myynti Aatu Hurskainen
301 Asiakaspalvelu ja myynti Atso Jaakkola
301 Asiakaspalvelu ja myynti Nina Tuominen
301 Asiakaspalvelu ja myynti Reija Vartiainen
301 Asiakaspalvelu ja myynti Santeri Pieviläinen
302 Hiusmuotoilu Suvi‐Tuuli Koponen
303 Kauneudenhoito Kirsi Hyvärinen
305 Lähihoitaja Anu Kautto
305 Lähihoitaja Jyri Puustinen
305 Lähihoitaja Pavel Avedeniy
305 Lähihoitaja Veera Kärki
308 Visuaalinen myyntityö Saara Nevalainen
308 Visuaalinen myyntityö Tiina Immonen
311 Eläintenhoito Niina Jeskanen
311 Eläintenhoito Ulriikka Lehtonen
313 Taloushallinto Aini Alastalo
313 Taloushallinto Julia Rytkönen
313 Taloushallinto Niklas Tuononen
313 Taloushallinto Santtu Haimilahti
314 Turvallisuusala Marika Vänskä
314 Turvallisuusala Sissi Kontkanen
314 Turvallisuusala Teemu Malinen
401 Huonekalupuuseppä Evgeny Rongonen
401 Huonekalupuuseppä Juho Vallius
402 Ilmastointiasennus Eetu Kauranen
402 Ilmastointiasennus Valtteri Ikonen
404 Maalaus ja tapetointi Niina Makkonen
405 Putkiasennus Niko Tanskanen
405 Putkiasennus Otto Pirhonen
406 Sähköasennus Eppu Nissinen
406 Sähköasennus Juho Korhonen
406 Sähköasennus Kasperi Kokkonen
406 Sähköasennus Roope Pyykkö
406 Sähköasennus Ville Saikkonen
407 Talonrakennus, kirvestyöt Jere Nevalainen
407 Talonrakennus, kirvestyöt Joonas Karjalainen
407 Talonrakennus, kirvestyöt Kaapo Haapala
407 Talonrakennus, kirvestyöt Markus Korhonen
407 Talonrakennus, kirvestyöt Niko Heiskanen
407 Talonrakennus, kirvestyöt Tuomas Mauro
408 Talonrakennus, muuraus ja laatoitus Iiro Pakarinen
410 Viherrakentaminen Veikko Tahvanainen
501 Kondiittori Ella Matikainen
501 Kondiittori Veera Gröhn
502 Ravintolakokki Jenna Rissanen
502 Ravintolakokki Pyry Räty
503 Cateringkokki Eetu Turunen
503 Cateringkokki Jonna Hirvonen
503 Cateringkokki Noora Karjunen
503 Cateringkokki Oskari Käräjähonka
503 Cateringkokki Piia Nuutinen
503 Cateringkokki Veera Kurkinen
504 Tarjoilija Sampo Putkuri
601 Automaatioasennus Aleksi Martiskainen
601 Automaatioasennus Mikko Sivonen
601 Automaatioasennus Miro Ahia
601 Automaatioasennus Simo Kärki
602 Elektroniikka Hannu Huusko
602 Elektroniikka Kristian Palviainen
602 Elektroniikka Tuomo Nuutinen
603 CNC‐koneistus Juho Räty
605 Levy ja hitsaus Eetu Juvonen
605 Levy ja hitsaus Eljas Kuivalainen
605 Levy ja hitsaus Sauli Tiainen
605 Levy ja hitsaus Valtteri Soininen
605 Levy ja hitsaus Ville Tiainen
606 Mekatroniikka Paavo Kokkonen
606 Mekatroniikka Tommi Hilonen
607 Koneenasennus ja kunnossapito Joona Laine
607 Koneenasennus ja kunnossapito Jussi Hiltunen
607 Koneenasennus ja kunnossapito Toni Reijonen
P3 TaitajaPLUS Lähihoitaja Jasmin Patrikainen
P3 TaitajaPLUS Lähihoitaja Julia Patrikainen