Koulutuksen järjestäjä: Oulun seudun koulutuskuntayhtymä

Oppilaitos: Oulun seudun ammattiopisto

101 Autoasennus Eemil Neuvonen
102 Autokorinkorjaus Joni Lammela
102 Autokorinkorjaus Ossi Puhakka
102 Autokorinkorjaus Rasmus Ollila
103 Automaalaus Eemeli Rautiainen
103 Automaalaus Jere Utriainen
103 Automaalaus Roni Marttila
104 Kuljetuslogistiikka Teemu Kettukangas
104 Kuljetuslogistiikka Tommi Kuisma
105 Metsäkoneen käyttö Iikka Mäkelä
105 Metsäkoneen käyttö Jonne Ahola
105 Metsäkoneen käyttö Lauri Riepula
105 Metsäkoneen käyttö Tommi Marttila‐Tornio
205 Tietokoneet ja verkot Matti Määttä
205 Tietokoneet ja verkot Vili Eskola
206 Verkkosivujen tuottaminen Mika Valkealahti
208 Pelituotanto Heli Loukkola
208 Pelituotanto Roosa Krapu
301 Asiakaspalvelu ja myynti Jaakko Kyngäs
301 Asiakaspalvelu ja myynti Lotta Oikarinen
301 Asiakaspalvelu ja myynti Veera Uusi‐Illikainen
305 Lähihoitaja Inka Mällinen
307 Vaatteenvalmistus Pinja Piri
309 Hevosenhoito Anne Tikka
309 Hevosenhoito Annika Suojärvi
309 Hevosenhoito Riikka Heikkinen
309 Hevosenhoito Sara Karjalainen
310 Yrittäjyys Alina Vihelä
310 Yrittäjyys Joni Rytkönen
310 Yrittäjyys Liisa Laukkanen
310 Yrittäjyys Matti Myöhänen
310 Yrittäjyys Miko Anttila
310 Yrittäjyys Riina Sillanpää
312 Matkailu Emmi Sallinen
312 Matkailu Henna Klemetti
312 Matkailu Niina Ronkainen
312 Matkailu Sini Holappa
313 Taloushallinto Henna Virta
313 Taloushallinto Moona Lehtonen
313 Taloushallinto Olli Ronkainen
313 Taloushallinto Peppi Nykänen
314 Turvallisuusala Tommi Impiö
401 Huonekalupuuseppä Joni Snåre
406 Sähköasennus Markus Lääperi
406 Sähköasennus Topias Vasalampi
410 Viherrakentaminen Janita Kolppanen
501 Kondiittori Jonna Kyllönen
501 Kondiittori Roosa Rautio
502 Ravintolakokki Joel Manninen
502 Ravintolakokki Väinö Ahonen
504 Tarjoilija Casimir Snellman
504 Tarjoilija Janina Pekkala
601 Automaatioasennus Joni Kimpimäki
601 Automaatioasennus Miika Lyly
601 Automaatioasennus Valtteri Laurila
602 Elektroniikka Albert Uusi‐Illikainen
602 Elektroniikka Joonatan Kivelä
602 Elektroniikka Riku Paananen
603 CNC‐koneistus Petri Sumiloff
605 Levy ja hitsaus Joni Viinamäki
605 Levy ja hitsaus Sami Kantola
607 Koneenasennus ja kunnossapito Elias Korkiakoski