Koulutuksen järjestäjä: Jyväskylän koulutuskuntayhtymä

Oppilaitos: Jyväskylän ammattiopisto

102 Autokorinkorjaus Janne Mäkinen
102 Autokorinkorjaus Juuso Perukangas
104 Kuljetuslogistiikka Daniel Koskinen
104 Kuljetuslogistiikka Ville Pohjola
202 Painotekniikka Emmi Rajala
202 Painotekniikka Iita Ilves
202 Painotekniikka Jarkko Porrassalmi
203 Painotuotteen suunnittelu Henriikka Silvennoinen
203 Painotuotteen suunnittelu Karoliina Lehtolahti
203 Painotuotteen suunnittelu Sanna‐Sofia Svensk
204 Tietojenkäsittely Anni Rantala
204 Tietojenkäsittely Antti Lehmonen
204 Tietojenkäsittely Carolus Kotilainen
204 Tietojenkäsittely Neea Hölsä
204 Tietojenkäsittely Niki Sutinen
301 Asiakaspalvelu ja myynti Antti Pihlavamäki
301 Asiakaspalvelu ja myynti Nea Muikku
303 Kauneudenhoito Ella Kinnunen
303 Kauneudenhoito Noora Ukkonen
303 Kauneudenhoito Oona‐Peppi Heikkilä
305 Lähihoitaja Lilja Honkola
307 Vaatteenvalmistus Elisa Nykänen
307 Vaatteenvalmistus Melissa Dahlman
308 Visuaalinen myyntityö Alexandra Vuorela
308 Visuaalinen myyntityö Kaisu Kinnunen
310 Yrittäjyys Atte Permikangas
310 Yrittäjyys Jeremia Linjama
310 Yrittäjyys Serena Kirvesmäki
313 Taloushallinto Liisa Ruusuvirta
313 Taloushallinto Sara‐Sofia Hänninen
402 Ilmastointiasennus Juho Tuimala
402 Ilmastointiasennus Petteri Liimatainen
405 Putkiasennus Pekko Oksanen
405 Putkiasennus Sampo Björkman
407 Talonrakennus, kirvestyöt Severi Vihtamäki
407 Talonrakennus, kirvestyöt Toni Urpilainen
408 Talonrakennus, muuraus ja laatoitus Leo Ikkala
408 Talonrakennus, muuraus ja laatoitus Toni Puurunen
501 Kondiittori Emilia Kravt
501 Kondiittori Terhi Karjalainen
502 Ravintolakokki Sampo Taskinen
502 Ravintolakokki Valtteri Paltamaa
503 Cateringkokki Alex Hakanen
503 Cateringkokki Sonja Rehvanen
503 Cateringkokki Suvi Martikainen
503 Cateringkokki Tiia Olkkola
504 Tarjoilija Suvi Minkkinen
504 Tarjoilija Tiia Korhonen
601 Automaatioasennus Jan Simpanen
605 Levy ja hitsaus Aleksi Putkonen
606 Mekatroniikka Juho Kinnunen
606 Mekatroniikka Touko Silpola

Oppilaitos: Jyväskylän lukiokoulutus

310 Yrittäjyys Eeli Kokkonen
310 Yrittäjyys Jenni Niemi
310 Yrittäjyys Venni Aho

Oppilaitos: Jämsän ammattiopisto

104 Kuljetuslogistiikka Aleksi Pohja
104 Kuljetuslogistiikka Eetu Virkkunen
105 Metsäkoneen käyttö Antti Jämsen
105 Metsäkoneen käyttö Antti Pynnönen
105 Metsäkoneen käyttö Joonas Leppä
105 Metsäkoneen käyttö Konsta Korjonen
304 Floristiikka Emma Eharni
304 Floristiikka Emma Kajuutti
304 Floristiikka Minna Mustonen
406 Sähköasennus Hermanni Haljala
406 Sähköasennus Lasse Laitonen